Retrit z Lamą Tsultrim Allione 12-16 października 2016, Polska

Lama Tsultrim w Polsce 2016

Retrit z Lamą Tsultrim Allione 12-16 października 2016, Polska

Chöd: Odcinanie lgnięcia do ego

Chöd jest pełną mocy praktyką na dzisiejsze trudne czasy, nazywaną także „całokształtem wszystkich nauk”, w bezpośredni sposób odcinającą lgnięcie do ego. Chöd jest wyjątkowym połączeniem tybetańskiej praktyki szamańskiej i buddyjskich wartości, takich jak współczucie i pustka, sięgający swoimi korzeniami do nauk o Pradżniaparamicie i Uspokojeniu Cierpienia Phadampy Sangye. Ta wiekowa metoda praktykowana jest przy akompaniamencie tradycyjnego dwustronnego bębenka i dzwonka. Uzdrowienie przychodzi wtedy, kiedy lęk, fiksacja i lgnięcie do „ja” zostają odcięte, gdy zamiast walki karmimy to, co nas gnębi, jednocześnie otwierając w sobie świadomość pustej natury przeszkadzających emocji.

Wymagane: bębenek do praktyki Chödu oraz dzwonek. Kangling (trąbka z kości) jest opcjonalna. Przyda się także latarka książkowa lub czołowa do praktyki nocą.

 

   Odosobnienie  Chöd z Lamą Tsultrim Allione oraz Dagmar Loewenkamp

12-16 października 2016, Darknów, Polska

                                                 Chöd: Odcinanie lgnięcia do ego

Chöd jest pełną mocy praktyką szczególnie przydatną w dzisiejszych czasach, nazywaną także „całokształtem wszystkich nauk”, w bezpośredni sposób odcinającą lgnięcie do ego. Chöd nauczany i praktykowany podczas tego odosobnienia to praktyka, którą wspaniały mistrz Dzogczen – Chogjal Namkhai Norbu Chöd otrzymał we śnie. Chöd jest wyjątkowym połączeniem tybetańskiej praktyki szamańskiej i buddyjskich wartości, takich jak współczucie i pustka, sięgający swoimi korzeniami do nauk o Pradżniaparamicie i Uspokojeniu Cierpienia Phadampy Sangye. Ta pradawna metoda praktykowana jest przy akompaniamencie tradycyjnego dwustronnego bębenka i dzwonka. Uzdrowienie przychodzi wtedy, gdy lęk, fiksacja i lgnięcie do „ja” zostają odcięte, gdy zamiast walczyć karmimy to, co nas gnębi, jednocześnie otwierając w sobie świadomość pustej natury przeszkadzających emocji.

Wymagane: bębenek do praktyki Chödu oraz dzwonek. Kangling (trąbka z kości) jest opcjonalna. Przyda się także latarka książkowa lub czołowa do praktyki nocą.

Miejsce odosobnienia:
Ośrodek Buddyjski Khordong, Darnków 18, Lewin Kłodzki ( http://www.khordong.pl)

Odosobnienie zacznie się wieczorem w środę (12.10), zakończy w niedzielę (16.10) po obiedzie. Lamie Tsultrim asystować będzie autoryzowana przez nią nauczycielka Dagmar Loewenkamp.

Darowizna za nauki: 500 zł dla uczestników z Polski i krajów tzw. byłego bloku wschodniego oraz 250 € dla krajów ze strefy euro i pozostałych.

Zakwaterowanie w Ośrodku Buddyjskim Khordong: pokoje w gompie – 35 zł/noc/osobę, dormitoria 25 zł/noc/osoba, namioty 20 zł/noc.

Wyżywienie: 40 zł/ dzień (trzy posiłki dziennie)

Warunkiem rezerwacji jest rejestracja przez formularz oraz wpłata zaliczki 150 zł. Potwierdzenie zgłoszenia i nr konta prześlemy na podany przez Ciebie adres emailowy. Po zaksięgowaniu zaliczki otrzymasz dodatkowy formularz z wyborem opcji noclegu i wyżywienia. Wpłata całości powinna nastąpić do 12.08. Zaliczka pokrywa koszty organizacji odosobnienia i jest bezzwrotna.

Chcesz dokonać rejestracji kliknij w FORMULARZ REJESTRACYJNY Uwaga: ilość miejsc jest ograniczona.

Członkowie sanghi Tara Mandala 10% zniżki, emeryci i renciści, dla których emerytura/renta stanowi jedyne źródło utrzymania – 20% zniżki. Inne osoby w trudnej sytuacji finansowej chcące wziąć udział prosimy o kontakt.

kontakt: poland.taramandala@gmail.com, tel. 600310343

Organizator: Tara Mandala Polska Sangha

 

 

 

You may also like...